Author: y***o
Date:
Review: 就是喜歡它的罐子看起來超可愛的,還沒有使用,不知道好不好用?
顏色: 西瓜粉
尺寸: 均碼
Price: NT$281
Original Price: NT$342
| Finish | Natural |
| Color | Watermelon Pink |
| Texture | Gel |
| Function | All-Day Moisture |
| Skin Type | Dry |
| 寬度 | 6.19 cm |
| 長度 | 6.33 cm |
| 淨容量 | 30 ml |
| SKU | sb2406289303248635 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 6601621 people said the quality is very good!
Author: y***o
Date:
Review: 就是喜歡它的罐子看起來超可愛的,還沒有使用,不知道好不好用?
顏色: 西瓜粉
尺寸: 均碼
Author: a***7
Date:
Review: 真的有西瓜味欸 西瓜泡泡糖的味道
顏色: 西瓜粉
尺寸: 均碼
Author: f***i
Date:
Review: 商品跟照片差不多 瓶裝的設計很可愛
顏色: 西瓜粉
尺寸: 均碼
Author: m***6
Date:
Review: I waited until I try it before writing this review .. This primes is really GOOD ! I have a super dry skin and it made my skin look glowy and beautiful .. it has runny texture and feels like heavy oil on the skin but I don’t mind that as it made my foundation looks flawless .. It smells like a delicious watermelon .. please like my review if you find it helpful .. يجنن يجنن بنات اخذوه بدون تردد اذا كانت بشرتكم جافة ! يخلي المكياج قطعه و حدة و قلووي .. صح انكم تحسون كأنكم حاطين زيت شوي ثقيل ع البشرة بس بعد انصح فيه .. ريحته بطيخ لذيذ .. لا تبخلون باللايك ي حلوات
顏色: 西瓜粉
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.